خرید آهن

بولت کاران

مجموعه تخصصی ساخت و توزیع آهن آلات صنعتی و ساختمانی

آهن چیست؟

عنصری فلزی شیمیایی است،که با نماد Fe نشان داده می شود.آهن در گروه فلز واسطه قرار دارد.آهن و آلیاژ های آن از معروف ترین فلزات و مواد فرومغناطیسی در کاربرد روزانه هستند.آهن دارای سطحی صاف ، صیقلی و نقره ای متمایل به رنگ خاکستری است به این صورت که وقتی با اکسیژن هوا ترکیب شود به رنگ متمایل به قرمز یا قهوه ای تیره به وجود می آید ، که به آن ها زنگ آهن گفته می شود.برای خرید آهن کافیست با ما تماس بگیرید.

خرید آهن
خرید آهن

خصوصیات مهم آهن

برای به وجود آوردن آهن ، باید مواد ناخالص آن از طریق کاهش شیمیایی از بین برود.از آهن برای تولید فولاد استفاده می شود که عنصر نیست بلکه یک مخلوطی است از فلزات متنوع (تعدادی غیر فلز مانند کربن).

اتم های آهن دارای هسته های حاوی بیشترین و بالا ترین نیروی همگیر در هر نوکلئون هستند.پس سنگین ترین عنصر آهن را از طریق همجوشی و سبک ترین عنصر آن را با روش شکافت اتمی و به صورت گرمازایی تولید می کنند.

بولت کاران با ارائه بهترین و متنوع ترین محصولات آهن می توانند یاری گر شما در دسترسی هر چه آسان تر و سریع تر به نیاز های شما باشند.برای کسب اطلاع از قیمت و شرایط خرید آهن می توانید با کارشناسان ما در مجموعه بولت کاران تماس حاصل فرمائید.