خرید تیرآهن

بولت کاران

مجموعه تخصصی ساخت و توزیع آهن آلات صنعتی و ساختمانی

تیرآهن چیست؟

تیرآهن یکی از با ارزش ترین پروفیل های مورد استفاده در سازه های ساختمانی و صنعتی است که مهم ترین وظیفه آن مقاومت در برابر تنش های وارد شده از لنگر خمشی و نیروی برشی است.با خرید تیرآهن مناسب میتوانید سازه های سبک تری داشته باشید.

خرید تیرآهن
خرید تیرآهن

چرخه ی تولید تیرآهن

در این فرایند تیرآهن بال پهن با نمره 60 تا 100 و به طریق نورد گرم تولید می گردد.یکی از رایج ترین و متداول ترین روش های شکل دهی به فلزات ، نورد گرم می باشد.

انواع تیرآهن:

*تیرآهن IPE *تیرآهن INP *تیرآهن لانه زنبوری (CPE)

تیرآهن لانه زنبوری:

یکی از علت های نامگذاری تیرآهن لانه زنبوری ، شکل این تیر پس از برش دادن و جوش دادن مجدد آن است فضاهای تو خالی که در طول این تیر ها قرار دارد درست شبیه به لانه زنبور هستند.به همین سبب به آن ها تیر آهن لانه زنبوری گفته می شود.

مزایا و معایب تیرآهن لانه زنبوری:

-سبک بودن تیر ، باعث کاهش هزینه ها و در نتیجه صرفه اقتصادی می شود. – وجود حفره هایی در جان تیر، فضاهای کابردی و مناسب برای عبور لوله های تاسیسات و برق ایجاد می کنند. – در فرایند تولید این تیر، می بایست اصول استاندارد به طور کامل و صحیح رعایت شود. – وجود حفره هایی در جان تیر های لانه زبوری سبب کاهش مقاومت برش تیر می شود که این خود یکی از معایب این نوع تیر ها به شمار می رود. – صرفه جویی نسبتا زیادی در مصرف فولاد صورت میپذیرد که از نظر تاسیسات ساختمانی نیز ، این نوع تیر ها مورد استفاده قرار میگیرند.

گروه بولت کاران حامی شما در خرید تیر آهن به صورت آسان و پشتیبان شما در امر خرید بهترین و کارآمد ترین تیر آهن می باشد.جهت کسب اطلاع از قیمت و شرایط خرید تیرآهن با ما تماس حاصل فرمایید.کارشناسان بولت کاران پاسخگوی شبانه روزی شما در این مجموعه بزرگ هستند.