خرید قوطی پروفیل

بولت کاران

مجموعه تخصصی ساخت و توزیع آهن آلات صنعتی و ساختمانی

امروزه از قوطی پروفیل در صنعت ماشین آلات و کشتی سازی و به ویژه در ساختمان سازی و در بسیاری دیگر مورد استفاده می شود.قوطی پروفیل شکل ظاهری آن پهارگوش و مانند یک جعبه است که می توان آن را از نوع آهنی و استیل و قوطی آلومینیومی تهیه کرد.در بین این نوع پروفیل ها ، قوطی پروفیلی آهنی بیشتر استفاده می شود.شما می توانید برای خرید قوطی پروفیل و برای کسب اطلاع بیشتر از قیمت فروش با ما در مجموعه بولت کاران تماس حاصل فرمایید.

خرید قوطی پروفیل
خرید قوطی پروفیل

متراژ این نوع قوطی ها در دو اندازه 6 متری و12 متری می توان تهیه کرد واستفاده کرد.قوطی پروفیل ها بستگی به نوع استفاده ابعاد متفاوتی دارند.یکی از مشخصات مهم آن ها ضخامتشان است که برای مثال قوطی ها با ضخامت 5.1 تا 6 میل را قوطی سبک گویند.2 تا 3 میل برای قوطی های ساختمانی استفاده می شود و 4 میل به بالا را قوطی های صنعتی استفاده می شود. ابعاد این نوع قوطی ها که از کوچکترین آن 10*10 که مربعی به ضلع سانتی متر و بیشترین آن 100*100 است که بزرگترین آن است.

قوطی های پروفیلی انواع گوناگونی دارند که می توان به باز و بسته آن اشاره کرد. پروفیل باز: پروفیل های باز شامل دو مقطع z و u بوده که می توان در این نوع به ناودانی ، نبشی ، میلگرد و تیرآهن اشاره کرد. پروفیل های بسته : قوطی و پروفیل و در و پنجره و چهارچوب مثل پروفیل های یو پی وی سی و لوله از نوع پروفیل بسته هستند.