بولت کاران

مجموعه تخصصی ساخت و توزیع آهن آلات صنعتی و ساختمانی

پیچ و مهره

مهره چیست؟ابزاری است جهت محکم کردن و وصل کردن قطعات به یکدیگر که جنس آن از فلز می باشد.پیچ ها یا به داخل یک شیار می روند و دو قطعه را به یکدیگرمتصل می کند و یا مانند مهره به داخل پیچ دیگری سفت می گردند.متداول ترین شیوه استفاده کردن از پیچ ها ،متصل کردن اجسام به یکدیگر و قرار گرفتن آن ها به طور صحیح و درست در جای خود می باشد به همین دلیل خرید پیچ و مهره از اهمیت زیادی برخوردار است.

غالبا پیچ یک سر در بخش انتهایی خود دارد که به وسیله ی ابزار خاصی می توان آن را در جای خودش چرخاند و محکم کرد.پیچ گوشتی و آچار از ابزاری هستند که می توان به کمک آن ها پیچ را محکم کرد.

خرید پیچ و مهره
خرید پیچ و مهره

مهره پیست؟

مهره ابزاری است برای سفت کردن که یک حفره در میان خود دارد.غالبا هر مهره در یک پیچ قرار می گیرد و آن قدر به دور آن پیچانده می شود تا محکم شود ، بر این اساس جایی که در آن از پیچ و مهره استفاده می شود به خوبی سفت می گردد.در صورت ویبره و یا لغزش که سبب شل شدن پیچ و مهره می گردد از وسیله های مشابهی مانند پیچ و مهره های بیضی شکل برای محکم تر کردن سازه استفاده می شود.

خرید پیچ و مهره
خرید پیچ و مهره

انواع پیچ و مهره

از انواع پیچ و مهره می توان به : پیچ و مهره آهنی – پیچ و مهره خشکه – پیچ خشکه – مهره خشکه – مهره HV – مهره 8.8 – مهره 10.9 – واشر آهنی – واشر خشکه – واشر تخت – واشر فنری – پیچ متری – تمام دنده – نیم دنده – کرپی – استاد بولت – ای بولت – یو بولت – رول بولت اشاره کرد.

گروه بولت کاران با ارائه خدمات مورد نیاز شما می توانند بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاورند.برای کسب اطلاع از شرایط فروش و قیمت کالای مورد نظر خود با ما در مجموعه بولت کاران تماس بگیرید.