لوله داربستی

بولت کاران

مجموعه تخصصی ساخت و توزیع آهن آلات صنعتی و ساختمانی

لوله داربستی چیست؟ نوعی استیل درز دار است که به صورت اختصاصی برای نصب داربست تولید میشود. لوله داربست، از فولاد زنگ نزن ساخته نشده است و به علت اینکه برای مصارف صنعتی و موقتی مورد استفاده قرار می گیرد. در شرایط آب و هوای مختلف مورد آزمایش قرار نمی گیرد. این لوله ها برای انتقال سیالات ساخته نشده اند، در نتیجه نباید به هیچ وجه برای اینگونه مصارف مورد استفاده قرار بگیرد. لوله داربست، در دو نوع سبک و سنگین تولید میشوند. نوع سنگین آن برای پروژه های مهم و ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که بگوییم این لوله ها در ابعاد، سایز و اندازه های مختلف به همراه پیچ و بست مخصوص به خودشان تولید و وارد بازار میشوند.

مشخصات لوله داربستی

لوله های داربست، ارتفاعی بین 3 الی 6 متر دارند. قطر داخلی این لوله 48 میلی متر و ضخامت آنها تا حدود 5 میلی متر هم میرسد؛ که به همین علت به لوله داربستی، لوله پنج نیز گفته میشود. برای داربست هایی که در شرایط آب و هوایی مرطوب قرار دارند، لوله ها گالوانیزه میشوند تا با توجه به شرایط موجود دچار خوردگی و افسردگی نشوند. در برخی از موارد برای افزایش دید داربست توسط افراد عادی، آنها را رنگ می کنند. تمامی موارد گفته شده باعث متغیر شدن قیمت این لوله میشوند و از این رو مشخصات لوله داربستی یکی از معیارهای مهم برای سنجش قیمت آن می باشد.

قیمت و خرید لوله داربستی

لوله های داربستی، بر اساس معیارهای مختلفی انتخاب می گردند. ضخامت لوله داربست، قطر و طول آن از جمله عواملی است که با توجه به آنها قیمت لوله داربست تعیین میشود. به دلیل تنوع در اندازه های لوله داربستی، این لوله ها قیمت مشخصی ندارند و هر کدام از آنها به طور جداگانه ی قیمت گذاری میشوند. اگر چه کیفیت و استحکام این محصولات یکی از عوامل بسیار مهم در هنگام تعیین قیمت لوله داربستی به شمار می رود. اما عوامل ظاهری که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم؛ نقش تاثیرگذار تری دارد.

ما در این قسمت از سایت بولت کاران سعی کردیم تا تمام اطلاعاتی را که در هنگام خرید لوله داربستی نیاز دارید در اختیارتان قرار دهیم. البته سعی کنید پیش از تهیه محصول مورد نظر خود تمامی مشخصات و کاربردهای آن را بررسی کنید تا بتوانید خریدی به صرفه و متناسب با نیاز خود داشته باشید. همچنین برای راهنمایی های بیشتر با ما در ارتباط باشید.